Bizim hikayemiz ülkemizin verimli topraklarında pamuğun yetişmesiyle başlıyor. 

 

Yoğun emeklerle hasadı gerçekleşen bu değerli bitkinin, işlenmesinden evlerinize gelene kadarki yolculuğunda hep yanında oluyoruz. İplik, dokuma, boyama, nakış ve konfeksiyon süreçlerinde son teknolojiye uygun makinalarımızla hızlı ve nitelikli üretim yapıyoruz. Kalite, tasarım ve işçilik aşamalarında özenle çalışıyoruz. Her dokusunda ilmek ilmek sevgimizi katıyoruz. Entegre satış, pazarlama kanallarımızla Türkiye pazarında ve global ticarette güvenilir çalışma prensibimizle sektöre öncülük ediyoruz.

 

Doğanın renklerinden ilham alıyoruz. Çevre dostu üretim sistemlerimizle dünyamızı koruyoruz. Farklı zevklere hitap eden ürün çeşitliliğimiz ile geleneksel zevkleri yenilikçi tasarımlarla birleştiriyoruz. Her yaştan müşterilerimizin her ihtiyacına yönelik ürünlerimizi sektörde örnek olacak şekilde beğenilerine sunuyoruz. Ulaşılabilir satış kanallarımızla değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Tek bir amacımız var; kullanıcılarımızı memnun etmek.

 

 

1994 yılından beri yenilikçi ve sürdürülebilir çalışma prensiplerimizle yüksek standartlarda üretim yapıyoruz. Saygı ve karşılıklı güvene dayanan ilişkilerle 200’den fazla çalışanımızla değerli bir ortamda hizmet veriyoruz. 1.500.000 metrekarelik çalışma alanımızda aylık 150 ton havlu ve kumaş üretimi ile ülkemizde istihdam sağlıyoruz. İşlerimizin her aşamasında en iyisini yapan çalışanlarımıza içten bir teşekkürü borç biliyoruz.

 

 

Misyon


İnsana ve doğaya ait her şeye değer vererek üretim yapmak. Geniş ürün yelpazemizi değerli müşterilerimizle buluşturmak.

 

Vizyon


Kullanıcı gereksinimlerine uygun, estetik değerleri yüksek, nitelikli ürünlerimizle global ticarette öncü olmak.